Příběh MONSI

Příběh MONSI

MONSI je česká značka představující kvalitní doplňky pro muže. Prozatím. Speciální řada pro ženy a rovněž řada pro děti je v přípravě. Nejen v přípravě, je ve fázi řešení posledních detailů. A na co se můžete těšit? Nevšední peněženky, kabelky, batohy, šály a další módní doplňky. A to vše od české rodinné firmy.

Nápad vytvořit českou značku MONSI vznikl již v únoru roku 2016, kdy padla první úvaha, jak doplnit český svět módy o zajímavé, kvalitní a nevšední doplňky pro ženy i pro muže. Samozřejmě nechyběla analýza českého trhu, která spolu s představou o krásných módních doplňcích vedla k cestě do Itálie do oblasti Como, a to s cílem nakoupit luxusní Italské hedvábí a kůže a u nás v České republice z něj ušít kravaty, motýlky a peněženky.

Následovaly schůzky se dvěma dodavateli. Jeden je tradiční a dosud malý výrobce, který vyrábí hedvábí více než 100 let a patří ve svém oboru k naprosté špičce. To dokazuje skutečnost, že mezi jeho odběratele patří značky jako Versace, Tommy Hilfigher atd. Druhý výrobce je ze stejné oblasti a rovněž patří mezi špičku ve svém oboru. Z těchto hedvábných látek bylo potřeba ušít produkty, které by zaujaly a byly jednoduše skvělé. Dlouho nebylo možné najít firmu, která by dokázala vyrobit kravaty, motýlky a kapesníčky v požadované kvalitě. A tak se výroba vrátila zpátky do místa, odkud jsou hedvábné látky, tedy do Itálie, kde byly při výrobě respektovány požadavky na úctu k materiálu, na ruční výrobu a zejména pak na kvalitu zpracování. Proto jsou kravaty a motýlky české značky MONSI označeny „Made in Italy“. Vždy jsme k zákazníkům féroví a dáváme najevo, odkud jsou materiál a kde jsou následně zpracovány ve finální výrobky značky MONSI.

Pánské kapesníčky jsou vyráběny tak, že designy MONSI jsou šetrně tištěny přímo na pravé hedvábí s ručně obšívanými lemy. Tato technika je již velice unikátní a lze najít jen málo výrobců, kteří tuto techniku respektují. Unikátnost zpracování dělá z kapesníčků MONSI originální výrobky s puncem luxusu, což je naším cílem a jsme rádi, že můžeme takové výrobky nabídnout za dostupné ceny.

Kravaty nesou rovněž svůj příběh. Každá kravata má originální podšívku z pravého hedvábí s logem MONSI a je opatřena dvěma etiketami s logem, složením a zemí výroby.

Ručně dělané dárkové kazety MONSI představují luxusní balení pro případ, že se výrobek české značky MONSI má stát dárkem. Nevšední krabičky jsou vyrobené v České republice a tedy každý kus lze označit za originál. Kravata je balena tak, že je navinuta na černém kartonu s logem MONSI a přebalena opět kartonovou etiketou s logem. Ve spodním rohu je balení doplněno o drobný ale velmi zajímavý dárek – postříbřenou ozdobu do klopy s decentním kohoutkem ve znaku. Takové nevšední dárkové balení je možné zvolit i pro motýlky MONSI (opět doplněné o postříbřenou ozdobu do klopy s decentním kohoutkem ve znaku) a pro peněženky a dokladovky MONSI.

Peněženky? Ano, výroba pánských peněženek následovala. Nejde o ledajaké peněženky, pánské peněženky MONSI jsou luxusní, nevšední, originální a stylové. Kůže je samozřejmě italská - chromová. Jedná se o jeden z nejmodernějších typů kůže, která je jemná na dotek, vizuálně odlišná od klasické tvrdé kůže, kterou používají nejčastěji tradiční výrobci peněženek. Každá pánská peněženka MONSI je ručně šita v České republice u společnosti, která má letité zkušenosti a šije pro světové brandy. Zpracování je tady na nejvyšší možné úrovni. Vnitřní podšívka je použita jako jednotící prvek pro pro všechny modely peněženek a je vyrobena také v naší České republice. Rovněž zipy doplněné o gravírované logo na jezdcích jsou z České republiky.

Proč vlastně MONSI? Protože francouzský monsieur, španělská signora, italský monsignore atd. Zkrátka značka pro ženy i pro muže. Cílem české značky MONSI je být značkou znamenající kvalitu pro ženy, muže i děti. Proto je v současné době připravována kolekce pro ženy a kolekce pro děti. Prozatím si mohou muži užít pocit, že MONSI patří jen jim.

MONSI má tu čest, že spolupracuje i s dalšími českými značkami.