Příběh MONSI

Příběh MONSI

MONSI je česká značka představující kvalitní doplňky pro muže. Prozatím. Speciální řada pro ženy a rovněž řada pro děti je v přípravě. Nejen v přípravě, je ve fázi řešení posledních detailů. A na co se můžete těšit? Nevšední peněženky, kabelky, batohy, šály a další módní doplňky. A to vše od české rodinné firmy.

Nápad vytvořit českou značku MONSI vznikl již v únoru roku 2016, kdy padla první úvaha, jak doplnit český svět módy o zajímavé, kvalitní a nevšední doplňky pro ženy i pro muže. Samozřejmě nechyběla analýza českého trhu, která spolu s představou o krásných módních doplňcích vedla k cestě do Itálie do oblasti Como, a to s cílem nakoupit luxusní Italské hedvábí a kůže a u nás v České republice z něj ušít kravaty, motýlky a peněženky.

Následovaly schůzky se dvěma dodavateli. Jeden je tradiční a dosud malý výrobce, který vyrábí hedvábí více než 100 let a patří ve svém oboru k naprosté špičce. To dokazuje skutečnost, že mezi jeho odběratele patří značky jako Versace, Tommy Hilfigher atd. Druhý výrobce je ze stejné oblasti a rovněž patří mezi špičku ve svém oboru. Z těchto hedvábných látek bylo potřeba ušít produkty, které by zaujaly a byly jednoduše skvělé. Dlouho nebylo možné najít firmu, která by dokázala vyrobit kravaty, motýlky a kapesníčky v požadované kvalitě. A tak se výroba vrátila zpátky do místa, odkud jsou hedvábné látky, tedy do Itálie, kde byly při výrobě respektovány požadavky na úctu k materiálu, na ruční výrobu a zejména pak na kvalitu zpracování. Proto jsou kravaty a motýlky české značky MONSI označeny „Made in Italy“. Vždy jsme k zákazníkům féroví a dáváme najevo, odkud jsou materiál a kde jsou následně zpracovány ve finální výrobky značky MONSI.

Pánské kapesníčky jsou vyráběny tak, že designy MONSI jsou šetrně tištěny přímo na pravé hedvábí s ručně obšívanými lemy. Tato technika je již velice unikátní a lze najít jen málo výrobců, kteří tuto techniku respektují. Unikátnost zpracování dělá z kapesníčků MONSI originální výrobky s puncem luxusu, což je naším cílem a jsme rádi, že můžeme takové výrobky nabídnout za dostupné ceny.

Kravaty nesou rovněž svůj příběh. Každá kravata má originální podšívku z pravého hedvábí s logem MONSI a je opatřena dvěma etiketami s logem, složením a zemí výroby.

Ručně dělané dárkové kazety MONSI představují luxusní balení pro případ, že se výrobek české značky MONSI má stát dárkem. Nevšední krabičky jsou vyrobené v České republice a tedy každý kus lze označit za originál. Kravata je balena tak, že je navinuta na černém kartonu s logem MONSI a přebalena opět kartonovou etiketou s logem. Ve spodním rohu je balení doplněno o drobný ale velmi zajímavý dárek – postříbřenou ozdobu do klopy s decentním kohoutkem ve znaku. Takové nevšední dárkové balení je možné zvolit i pro motýlky MONSI (opět doplněné o postříbřenou ozdobu do klopy s decentním kohoutkem ve znaku) a pro peněženky a dokladovky MONSI.

Peněženky? Ano, výroba pánských peněženek následovala. Nejde o ledajaké peněženky, pánské peněženky MONSI jsou luxusní, nevšední, originální a stylové. Kůže je samozřejmě italská - chromová. Jedná se o jeden z nejmodernějších typů kůže, která je jemná na dotek, vizuálně odlišná od klasické tvrdé kůže, kterou používají nejčastěji tradiční výrobci peněženek. Každá pánská peněženka MONSI je ručně šita v České republice u společnosti, která má letité zkušenosti a šije pro světové brandy. Zpracování je tady na nejvyšší možné úrovni. Vnitřní podšívka je použita jako jednotící prvek pro pro všechny modely peněženek a je vyrobena také v naší České republice. Rovněž zipy doplněné o gravírované logo na jezdcích jsou z České republiky.

Proč vlastně MONSI? Protože francouzský monsieur, španělská signora, italský monsignore atd. Zkrátka značka pro ženy i pro muže. Cílem české značky MONSI je být značkou znamenající kvalitu pro ženy, muže i děti. Proto je v současné době připravována kolekce pro ženy a kolekce pro děti. Prozatím si mohou muži užít pocit, že MONSI patří jen jim.

MONSI má tu čest, že spolupracuje i s dalšími českými značkami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení