Pánský hedvábný motýlek MONSI Dotted - světle modrý

Exkluzivní pánský motýlek, který je ručně vyrobený z toho nejkvalitnějšího italského hedvábí. Motýlek je tradiční vázací, s nastavitelnou délkou. Ten pocit, uvázat si motýlka před velkou událostí, je opravdu unikátní. Od české značky MONSI.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: DOTTED-STRAIGHT-LBLUE/DB DOTTED-STRAIGHT-LBLUE/ORG Zvolte variantu
Značka: MONSI
830 Kč 770 Kč od 770 Kč
Kategorie: Pánské motýlky

Hledáte perfektního motýlka, který podtrhne Váš styl? Objevte jej v motýlkovi Dotted, který se zrodil díky poctivé ruční práci a nejvyšší kvalitě použitého hedvábí. Motýlek byl vyroben v italské dílně z materiálů od pečlivě vybraných výrobců, kteří dodávají látky také předním světovým značkám jako např. Versace nebo Tommy Hilfiger.

Motýlek je specifický pánský módní doplněk, který je elegantní a vysoce zajímavý. Tento pánský motýlek je v provedení CLASSIC – Straight, tedy s rovným zakončením. Motýlek, který si každý sám uváže, je ten pravý motýlek, který zaujme. Pro motýlky české značky MONSI je používáno výhradně výběrové italské hedvábí z oblasti Como. Všechno hedvábí pochází pouze od dvou pečlivě vybraných tradičních výrobců, kteří dodávají látky i pro největší módní značky světa. Pro výrobky české značky MONSI je charakteristické, že u nich nejsou připouštěny kompromisy. Ruční práce, prvotřídní materiály a design, který se vryje do paměti na první pohled.

Pánský motýlek je standardně dodáván v příjemném a ozdobném organzovém sáčkuLze zvolit exkluzivní dárkové balení vyrobené v České republice.

Pořiďte si ještě dnes luxusní pánský motýlek, který skutečně zaujmete Vaše okolí!

MONSI je česká módní značka představující kvalitní doplňky pro muže. Prozatím. Speciální řada pro ženy a rovněž řada pro děti je v přípravě. Nejen v přípravě, je ve fázi řešení posledních detailů. A na co se můžete těšit? Nevšední peněženky, kabelky, batohy, šály a další módní doplňky. A to vše od české rodinné firmy.

Zpět do obchodu