Pánský hedvábný motýlek MONSI Floral - červený

Exkluzivní pánský motýlek, který je ručně vyrobený z toho nejkvalitnějšího italského hedvábí. Motýlek je tradiční vázací, s nastavitelnou délkou. Ten pocit, uvázat si motýlka před velkou událostí, je opravdu unikátní. Od české značky MONSI.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: FLORAL-STRAIGHT-RED/DB FLORAL-STRAIGHT-RED/ORG Zvolte variantu
Značka: MONSI
830 Kč 770 Kč od 770 Kč
Kategorie: Pánské motýlky

Spojením precizní ruční práce, jedinečného designu, decentního dekoru a nejkvalitnějšího materiálu vznikl motýlek Floral. Tento výjimečný pánský doplněk byl vyroben v tradiční italské krejčovské dílně a jeho výrobu zvoleno hedvábí. Ne však jen tak ledajaké. Hedvábí pocházející od pečlivě vybraných italských výrobců, kteří dodávají látky také předním módním ikonám jako je např. Versace či Tommy Hilfiger.

Motýlek je specifický pánský módní doplněk, který je elegantní a vysoce zajímavý. Tento pánský motýlek je v provedení CLASSIC – Straight, tedy s rovným zakončením. Motýlek, který si každý sám uváže, je ten pravý motýlek, který zaujme. Pro motýlky české značky MONSI je používáno výhradně výběrové italské hedvábí z oblasti Como. Všechno hedvábí pochází pouze od dvou pečlivě vybraných tradičních výrobců, kteří dodávají látky i pro největší módní značky světa. Pro výrobky české značky MONSI je charakteristické, že u nich nejsou připouštěny kompromisy. Ruční práce, prvotřídní materiály a design, který se vryje do paměti na první pohled.

Pánský motýlek je standardně dodáván v příjemném a ozdobném organzovém sáčkuLze zvolit exkluzivní dárkové balení vyrobené v České republice.

Pořiďte si ještě dnes luxusní pánský motýlek, který skutečně zaujmete Vaše okolí!

MONSI je česká módní značka představující kvalitní doplňky pro muže. Prozatím. Speciální řada pro ženy a rovněž řada pro děti je v přípravě. Nejen v přípravě, je ve fázi řešení posledních detailů. A na co se můžete těšit? Nevšední peněženky, kabelky, batohy, šály a další módní doplňky. A to vše od české rodinné firmy.

Zpět do obchodu