Pánský hedvábný motýlek MONSI Line - černý

Exkluzivní pánský motýlek, který je ručně vyrobený z toho nejkvalitnějšího italského hedvábí. Motýlek je tradiční vázací, s nastavitelnou délkou. Ten pocit, uvázat si motýlka před velkou událostí, je opravdu unikátní. Od české značky MONSI.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: LINE-STRAIGHT-BLC/DB LINE-STRAIGHT-BLC/ORG Zvolte variantu
Značka: MONSI
830 Kč 770 Kč od 770 Kč
Kategorie: Pánské motýlky

Pokud oceňujete poctivou ruční práci a luxusní materiály, jistě oceníte také výjimečný pánský doplněk v podobě motýlku Line. Motýlek byl navržen s důrazem na nadčasový vzhled a vyroben v tradiční krejčovské dílně z hedvábí z oblasti Como. Toto hedvábí je výjimečné tím, že se zrodilo pod rukama výrobců, kteří dodávají látky i značkám jako je např. Versace a Tommy Hilfiger.

Motýlek je specifický pánský módní doplněk, který je elegantní a vysoce zajímavý. Tento pánský motýlek je v provedení CLASSIC – Straight, tedy s rovným zakončením. Motýlek, který si každý sám uváže, je ten pravý motýlek, který zaujme. Pro motýlky české značky MONSI je používáno výhradně výběrové italské hedvábí z oblasti Como. Všechno hedvábí pochází pouze od dvou pečlivě vybraných tradičních výrobců, kteří dodávají látky i pro největší módní značky světa. Pro výrobky české značky MONSI je charakteristické, že u nich nejsou připouštěny kompromisy. Ruční práce, prvotřídní materiály a design, který se vryje do paměti na první pohled.

Pánský motýlek je standardně dodáván v příjemném a ozdobném organzovém sáčkuLze zvolit exkluzivní dárkové balení vyrobené v České republice.

Pořiďte si ještě dnes luxusní pánský motýlek, který skutečně zaujmete Vaše okolí!

MONSI je česká módní značka představující kvalitní doplňky pro muže. Prozatím. Speciální řada pro ženy a rovněž řada pro děti je v přípravě. Nejen v přípravě, je ve fázi řešení posledních detailů. A na co se můžete těšit? Nevšední peněženky, kabelky, batohy, šály a další módní doplňky. A to vše od české rodinné firmy.

Zpět do obchodu